Contact

Bent u benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen bij de Basiliek?

Wij denken graag met u mee.

Stuur een e-mail  Of bel 0318 - 209 700

 Of kom bij ons langs  

Gerard Koudijs

Projectleider

06 - 50 56 75 44

gerard@basiliekveenendaal.nl

Maaike Hardeman

Administratie

0318 - 209 700 

maaike@basiliekveenendaal.nl

Ferry Gerritsen

Commercieel Directeur

06 - 10 47 66 87

ferry@basiliekveenendaal.nl

Ron Koudijs

Techniek

0318 - 209 700

ron@basiliekveenendaal.nl

Harm Hardeman

Eigenaar

0318 - 209 700

harm

Jacques van de Meent

Beheer

06 - 30 56 42 55

beheer@basiliekveenendaal.nl

Wim Geurtsen

Beheer

06 - 30 13 97 14

wim@basiliekveenendaal.nl